PROCES ZAKUPOWY TURBO.SKLEP.PL
Turbo.Sklep.pl nie jest typowym sklepem internetowym z panelem Klienta oraz koszykiem zakupowym. Aby dokonać zamówienia niezbędny jest kontakt z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji. Nasz internetowy katalog oraz wyszukiwarka pomogą w odnalezieniu turbosprężarki. Jeżeli nie masz pewności lub odpowiedniej wiedzy, nasi konsultanci służą pomocą oraz fachową radą. Z nami rozwiążesz każdy problem dotyczący Twojej turbiny. Poniżej przedstawiamy zasady współpracy opisane w formie trzech, prostych kroków.
TELEFON
Zadzwoń do nas. Podczas rozmowy uzyskasz wszelkie informacje na temat dostępności, ceny towaru oraz realizacji zamówienia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerami:

71 72 778 53
+48 532 722 150
+48 532 722 151

E-MAIL
Napisz do nas na adres info@turbo.sklep.pl
W swojej wiadomości podaj wszelkie posiadane informacje na temat poszukiwanej przez Ciebie turbosprężarki oraz dane samochodu. W odpowiedzi otrzymasz dalsze informacje.
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wypełnij wszystkie wiadome Tobie rubryki z formularza kontaktowego. Pamiętaj o podaniu przynajmniej jednej opcji kontaktu (numer telefonu lub e-mail). Po wysłaniu formularza otrzymasz odpowiedź.

PRZEDPŁATA
- PRZELEW TRADYCYJNY

Jeżeli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający wraz z danymi, niezbędnymi do dokonania płatności.

Towar wysyłamy na podstawie otrzymanego potwierdzenia przelewu lub po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

PRZEDPŁATA
- W SYSTEMIE PayPal

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z bezpośrednim przekierowaniem do wykonania płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się, gdy płatność zostanie u nas zaksięgowana. Trwa to przeważnie kilka minut.

GOTÓWKA
- ZA POBRANIEM

Za turbosprężarkę płacisz bezpośrednio przy odbiorze. Na życzenie możesz sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier nie jest zobowiązany do wdawania reszty.

GOTÓWKA
- ODBIÓR OSOBISTY

Zapraszamy do naszej firmy, gdzie sfinalizujemy transakcję. Aby to zrobić wystarczy umówić się wcześniej telefonicznie na odbiór. Pamiętaj, że środkiem płatniczym jest gotówka.

DARMOWA WYSYŁKA
NA TERENIE POLSKI

Dbamy o to, aby towar był bezpiecznie zapakowany, dzięki czemu unikamy ryzyka uszkodzenia podczas transportu.

Na terenie polski turbosprężarki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DHL i DPD.

WYSYŁAMY ZA GRANICĘ

Realizujemy zamówienia na terenie całej Europy (na życzenie Klienta wysyłamy w dowolne miejsce na świecie). Wysyłka następuje po przedpłacie na konto. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.

ŚLEDZENIE WYSYŁKI

W momencie przekazania przesyłki firmie kurierskiej otrzymasz od nas informację drogą elektroniczną (e-mail lub SMS) z numerem listu przewozowego.

Aby śledzić swoją paczkę wystarczy wpisać otrzymany numer na stronie przewoźnika.
DPD >
DHL >

Turbo.Sklep.pl


Krzysztof Kurp
ul. Maczka 5/6
56-400 Oleśnica


PLN: 59 1050 1575 1000 0090 9643 3934
EURO: PL 59 1050 1575 1000 0091 0838 5692
GBP: PL 36 1050 1575 1000 0091 0838 5718
Kod BIC Swift: INGBPLPW
O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

SPRAWDZAJ
ZAWARTOŚĆ PACZKI

Towar jest dostarczany wraz z kartą gwarancyjną, dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz kompletem uszczelek montażowych na życzenie Klienta. Jeżeli brakuje któreś z w/w rzeczy poinformuj nas o tym.

CZAS REALIZACJI

Podczas korespondencji lub rozmowy telefonicznej ze sprzedawcą zawsze zostaniesz poinformowany o terminie realizacji i ewentualnych jego posunięciach.

POTWIERDZENIA

W przypadku płatności w formie przedpłaty, wyślij potwierdzenie przelewu na nasz adres e-mail: info@turbo.sklep.pl. Ułatwi nam to realizację oraz wpłynie na szybszą wysyłkę. Numer nadania paczki podajemy na życzenie Klienta telefonicznie lub drogą elektroniczną (e-mail, SMS)
TURBO SKLEP
+48 532 722 150
+48 532 722 151
71 727 78 53
DOŁĄCZ DO NAS: