POSTAW NA
PROFESJONALISTÓW

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Tubro.Sklep.pl to oryginalne, fabrycznie nowe turbosprężarki, profesjonalna regeneracja w oparciu o najnowsze technologicznie maszyny, najwyższej jakości części oraz ekspresowa sprzedaż wysyłkowa prowadzona na terenie całej Europy. Synergia wiedzy, doświadczenia i motoryzacyjnej pasji czyni z nas specjalistów, którzy o turbosprężarkach wiedzą wszystko. Celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa, mająca na celu zaspokojenie potrzeb i oczekiwań wszystkich Klientów, zarówno detalicznych, jak i hurtowych.
 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jesteśmy dumni z tego, że oferowane przez nas turbosprężarki są towarem najwyższej jakości oraz spełniają światowe normy.  W naszych magazynach posiadamy niemal wszystkie typy turbosprężarek: do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Europy. Zarówno nowe, jak i regenerowane turbosprężarki wysyłamy w 24 godziny!
 

NOWE
TURBOSPRĘŻARKI

Pochodzą bezpośrednio od producenta i są w 100% oryginalne, zapakowane w fabryczny karton.
W naszej ofercie znajdą Państwo turbosprężarki producentów takich jak: Garrett, BorgWarner KKK, Mitsubishi, IHI, Holset, Schwitzer, Hitahi oraz Toyota.
UWAGA!  Ostrzegamy przed kupnem rzekomo nowych turbosprężarek z niepewnego źródła bez gwarancji producenta. Często zdarza się, że takie turbosprężarki pochodzą z silników po-testowych,
z samochodów powypadkowych lub są towarem nieoryginalnym.

Więcej informacji w zakładce NOWE TURBOSPRĘŻARKI
 

REGENEROWANE
TURBOSPRĘŻARKI

Wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy oraz najwyższej jakości części pozwalają nam na uzyskanie w pełni satysfakcjonującego efektu, który zadowoli najbardziej wymagających Klientów.  
Naprawy wykonujemy zawsze na nowych częściach, a każdy proces regeneracji jest poddawany szczegółowym testom na maszynach oraz finalnie kontroli jakości.
PAMIĘTAJ! Tanio nie zawsze znaczy dobrze. Na polskim rynku jest wiele firm, oferujących regenerację turbosprężarek. Nie wszystkie posiadają odpowiednie warunki do wykonania procesu regeneracji, często zdarza się, że stosują wątpliwej jakości części zamienne.
Więcej informacji w zakładce REGENERACJA
 

JAK MY
TO ROBIMY?

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego naszą regenerację oraz do zakładki REGENERACJA
TURBO SKLEP
+48 532 722 150
+48 532 722 151
71 727 78 53
DOŁĄCZ DO NAS: